Regulamin Colway

RABATY NA PRODUKTY COLWAY ! 

 

Firma Colway jest znanym i cenionym na rynku producentem najwyższej klasy naturalnych suplementów diety oraz kosmetyków na bazie OPATENTOWANEGO Kolagenu Rybiego.

Z tego tytułu możesz uzyskać szereg zniżek.
 
  1. 10% rabatu na produkty firmy Colway dostaniesz rejestrując się w naszym sklepie www.kosmetyki-mk.pl oraz wpisując przy zamówieniu kod rabatowy COLWAY10.

  2. 30% i więcej NA STAŁE dostaniesz zapisując się do elitarnego klubu klientów Colway. Aby skorzystać z rabatu należy zarejestrować się w sklepie "Kosmetyki-mk" www.kosmetyki-mk.pl wpisując dane teleadresowe, a następnie na adres mailowy: info@kosmetyki-mk.pl wysłać zgłoszenie, że chce się przystąpić do klubu Colway. W Twoim imieniu wyślemy zgłoszenie do firmy Colway, po czym dostaniesz na maila link aktywacyjny. Klikając w niego potwierdzasz akceptację zasad regulaminu i umowy dystrybucyjnej firmy Colway. Następnie będziesz już mógł dokonywać zakupów z 30% na produkty Colway w sklepie www.kosmetyki-mk.pl . Rabat 30% jest Ci przyznawany na stałe. Wzór umowy dystrybucyjnej dostępny jest tutaj: KLIKNIJ Przystąpić do klubu Colway można w dowolnym momencie, nie jest to określone ramami czasowymi.

  3. 42% rabatu na produkty Colway - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY WSZYSTKIE FIRMY oraz OSOBY PRYWATNE zainteresowane dystrybucją produktów marki Colway. Za naszym pośrednictwem możesz  rozpocząć swój własny biznes lub powiększyć asortyment w swojej firmie o produkty najwyższej jakości. Napisz do nas info@kosmetyki-mk.pl .

  4. Zniżki nie obejmują produktów będących obecnie w promocji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz