Kosmetyki Chiodo

Zadbane dłonie to wizytówka każdej z nas, wypiłowane paznokcie oraz estetycznie pokryta lakierem płytka sprawiają, że kobieta czuje się dużo lepiej bez względu na to czy jest to codzienny manicure czy wieczorowa stylizacja. Dostępne w naszej hurtowni internetowej lakiery do paznokci pomogą Ci uzyskać wymarzony efekt!

Oferujemy płyny, bazy, topy, żele UV, a także hybrydowe lakiery do paznokci marki Chiodo. Wszystkie z nich są trwałe, nie odpryskują i pozwalają cieszyć się pięknymi dłońmi przez długi czas. Doskonale wiemy, że kobiety mają odmienne gusta, dlatego też marka Chiodo zadbała o to, aby każda z Was znalazła wśród produktów coś dla siebie. Dużą popularnością cieszy się kolekcja Edyty Górniak. Szeroka gama kolorów zarówno tych stonowanych (jasny róż, nude, szarość, delikatny brąz), jak i intensywnych (pomarańcz, róż, zieleń, neony) sprawia, że kolekcja Edyty Górniak jest odpowiednia zarówno dla dojrzałych kobiet, jak i młodych dziewczyn.

Sprawdź lakiery hybrydowe, żele UV, ale także bazy i płyny, które oferujemy i ciesz się pięknymi dłońmi, niezależnie od okazji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz